Keystone logo
The University of Law Business School Online کارشناسی ارشد منابع انسانی با قانون استخدام با تمرین حرفه ای آنلاین
The University of Law Business School Online

کارشناسی ارشد منابع انسانی با قانون استخدام با تمرین حرفه ای آنلاین

Online

2 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

Jun 2024

GBP ۱۱٬۳۰۰ *

آموزش از راه دور

* اکتبر 2023 - ژوئن 2024: 10750 پوند | سپتامبر 2024 - ژوئن 2025

مقدمه

دوره جدید کارشناسی ارشد منابع انسانی ما با قانون استخدام با تمرین حرفه ای آنلاین یک برنامه 2 ساله کارشناسی ارشد کسب و کار تمام وقت است. این برنامه 2 ساله با اشتراک سال اول تحصیل با 1 ساله مدیریت بازرگانی استراتژیک، از سال دوم تمرین حرفه ای به طور خاص برای تقویت فرصت های شغلی دانشجویان بهره می برد.

سال تمرین حرفه ای ما با ارائه انعطاف پذیری بیشتر نسبت به سال کاریابی سنتی، به شما این امکان را می دهد که تصمیم بگیرید چگونه مهارت های خود را عملی کنید. بسته به گزینه ای که برای مسیر شغلی آینده شما مناسب است، پایان نامه دانشگاهی، طرح کسب و کار، پروژه کسب و کار یا مشاوره، یا موقعیت شغلی پولی در صنعت را انتخاب کنید. (برای اطلاعات بیشتر در مورد سال تمرین حرفه ای به این مراجعه کنید وب سایت ).

کارشناسی ارشد کسب و کار آنلاین ما در منابع انسانی با قانون استخدام به شما درک گسترده ای از مهمترین مفاهیم مدیریت منابع انسانی می دهد، در حالی که شما را قادر می سازد در جنبه های قانونی مدیریت منابع انسانی و استخدام تخصص داشته باشید و به شما مزیت رقابتی در این شغل می دهد. بازار. با تأکید بر برآورده کردن نیازهای توسعه صنعت، و با تمرکز قوی بر روی قابلیت استخدامی آینده شما، پس از اتمام این دوره، موقعیت خوبی برای ارتقای شغل خود به سطح ارشد خواهید داشت.

این دوره توسط موسسه منشور کارکنان و توسعه (CIPD) و موسسه مدیریت خبره (CMI) معتبر است. این به این معنی است که پس از تکمیل مدرک خود، این فرصت را خواهید داشت که برای گواهینامه CIPD و مدرک CMI سطح 7 در مدیریت استراتژیک و رهبری درخواست دهید.

از انعطاف پذیری لذت ببرید – تحصیل در پردیس آنلاین ما به شما این امکان را می دهد که با سرعت خود و با توجه به سایر تعهدات خود، در مهلت های تعیین شده، و در زمان دلخواه خود از روز، با بهره مندی از تخصص، تجربه و تمرکز بر اشتغال، کار کنید.

الزامات دوره

  • 2: 2 یا بالاتر از مدرک لیسانس انگلیس یا معادل آن
  • الزامات بین المللی - سطح زبان انگلیسی معادل IELTS 6.5 یا بالاتر با حداقل 5.5 در هر جزء.

هزینه ها

  • اکتبر 2023 - ژوئن 2024: 10750 پوند
  • سپتامبر 2024 - ژوئن 2025: 11300 پوند

مسیر شغلی

کارشناسی ارشد منابع انسانی و حقوق استخدام.

درباره مدرسه

سوالات