Keystone logo
The University of Law Business School Online کارشناسی ارشد رهبری و مدیریت منابع انسانی با تمرین حرفه ای آنلاین
The University of Law Business School Online

کارشناسی ارشد رهبری و مدیریت منابع انسانی با تمرین حرفه ای آنلاین

Online

2 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

Jun 2024

GBP ۱۱٬۳۰۰ *

آموزش از راه دور

* اکتبر 2023 - ژوئن 2024: 10750 پوند | سپتامبر 2024 - ژوئن 2025

مقدمه

دوره جدید کارشناسی ارشد رهبری و مدیریت منابع انسانی ما با تمرین حرفه ای آنلاین یک برنامه 2 ساله کارشناسی ارشد کسب و کار تمام وقت است. این برنامه 2 ساله با به اشتراک گذاشتن سال اول تحصیل با 1 ساله مدیریت بازرگانی استراتژیک کارشناسی ارشد، از سال دوم تمرین حرفه ای به طور خاص با هدف تقویت فرصت های شغلی دانشجویان بهره می برد.

سال تمرین حرفه ای ما با ارائه انعطاف پذیری بیشتر نسبت به سال کاریابی سنتی، به شما این امکان را می دهد که تصمیم بگیرید چگونه مهارت های خود را عملی کنید. بسته به گزینه ای که برای مسیر شغلی آینده شما مناسب است، پایان نامه دانشگاهی، طرح کسب و کار، پروژه کسب و کار یا مشاوره، یا موقعیت شغلی پولی در صنعت را انتخاب کنید. (برای اطلاعات بیشتر در مورد سال تمرین حرفه ای به این مراجعه کنید وب سایت ).

کارشناسی ارشد آنلاین ما در رهبری و مدیریت منابع انسانی به گونه ای طراحی شده است که به شما امکان می دهد شغل خود را در مدیریت یا مدیریت منابع انسانی مرتبط با تجارت آماده کنید یا پیشرفت کنید. ماژول‌های متمرکز عملی ما به شما دانش عمیقی در زمینه مدیریت منابع انسانی ارائه می‌کنند و در عین حال تمرکز قوی روی قابلیت استخدام شما دارند و اطمینان می‌دهند که مهارت‌های کلیدی قابل انتقالی را که مورد نظر بسیاری از کارفرمایان است، توسعه می‌دهید.

این دوره توسط موسسه منشور کارکنان و توسعه (CIPD) و موسسه مدیریت خبره (CMI) معتبر است. این به این معنی است که پس از تکمیل مدرک خود، این فرصت را خواهید داشت که برای گواهینامه CIPD و مدرک CMI سطح 7 در مدیریت استراتژیک و رهبری درخواست دهید.

از انعطاف پذیری لذت ببرید – تحصیل در پردیس آنلاین ما به شما این امکان را می دهد که با سرعت خود و با توجه به سایر تعهدات خود، در مهلت های تعیین شده، و در زمان دلخواه خود از روز، با بهره مندی از تخصص، تجربه و تمرکز بر اشتغال، کار کنید.

الزامات دوره

  • 2:2 یا بالاتر از مدرک لیسانس انگلستان یا مدارک معادل آن
  • دانشجویان بین المللی علاوه بر این نیاز به سطح زبان انگلیسی معادل IELTS 6.5 یا بالاتر با حداقل 5.5 در هر جزء.

هزینه ها

  • اکتبر 2023 - ژوئن 2024: 10750 پوند
  • سپتامبر 2024 - ژوئن 2025: 11300 پوند

مسیر شغلی

مدیریت کسب و کار.

درباره مدرسه

سوالات