Keystone logo
The University of Law Business School Online کارشناسی ارشد تجزیه و تحلیل کسب و کار با تمرین حرفه ای آنلاین
The University of Law Business School Online

کارشناسی ارشد تجزیه و تحلیل کسب و کار با تمرین حرفه ای آنلاین

Online

2 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

Jun 2024

GBP ۱۱٬۳۰۰ *

آموزش از راه دور

* اکتبر 2023 - ژوئن 2024: 10750 پوند | سپتامبر 2024 - ژوئن 2025

مقدمه

آیا شما علاقه زیادی به استفاده از قدرت داده دارید؟ دوره جدید MSc Business Analytics with Professional Practice Online یک برنامه 2 ساله کارشناسی ارشد کسب و کار تمام وقت است. این برنامه 2 ساله با اشتراک سال اول تحصیل با 1 ساله مدیریت بازرگانی استراتژیک، از سال دوم تمرین حرفه ای به طور خاص برای تقویت فرصت های شغلی دانشجویان بهره می برد.

سال تمرین حرفه ای ما با ارائه انعطاف پذیری بیشتر نسبت به سال کاریابی سنتی، به شما این امکان را می دهد که تصمیم بگیرید چگونه مهارت های خود را عملی کنید. بسته به گزینه ای که برای مسیر شغلی آینده شما مناسب است، پایان نامه دانشگاهی، طرح کسب و کار، پروژه کسب و کار یا مشاوره، یا موقعیت شغلی پولی در صنعت را انتخاب کنید. (برای اطلاعات بیشتر در مورد سال تمرین حرفه ای به این مراجعه کنید وب سایت ).

این دوره آموزشی معتبر آنلاین کسب و کار آنلاین با تمرکز قوی بر روی قابلیت استخدامی آینده شما طراحی شده است و برای کسانی که دارای پیشینه عددی هستند که به دنبال تقویت مهارت های خود در جنبه های کلیدی و فناوری های مدیریت داده، هوش تجاری و تجزیه و تحلیل داده هستند، ایده آل است. این دوره شما را به درک و مهارت های حل مسئله در محیط های غنی از فناوری و تصمیم گیری های تجاری مبتنی بر داده مجهز می کند.

این دوره توسط The Chartered Management Institute معتبر است، بنابراین پس از اتمام موفقیت آمیز دوره، می توانید برای مدرک CMI سطح 7 در مدیریت استراتژیک و رهبری و همچنین مدرک خود درخواست دهید. این دوره همچنین به عنوان یک "مدرک معتبر" توسط موسسه بازاریابی خبره (CiM) ارائه می شود، به این معنی که دانش آموزان می توانند صلاحیت های شناخته شده صنعت را با سرعتی سریع به دست آورند.

از انعطاف پذیری لذت ببرید – تحصیل در پردیس آنلاین ما به شما این امکان را می دهد که با سرعت خود و با توجه به سایر تعهدات خود، در مهلت های تعیین شده، و در زمان دلخواه خود از روز، با بهره مندی از تخصص، تجربه و تمرکز بر اشتغال، کار کنید.

الزامات دوره

  • 2: 2 یا بالاتر از مدرک لیسانس انگلیس یا معادل آن
  • الزامات بین المللی - سطح زبان انگلیسی معادل IELTS 6.5 یا بالاتر با حداقل 5.5 در هر جزء.

هزینه ها

  • اکتبر 2023 - ژوئن 2024: 10750 پوند
  • سپتامبر 2024 - ژوئن 2025: 11300 پوند

مسیر شغلی

تجزیه و تحلیل کسب و کار.

درباره مدرسه

سوالات