Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University of Fashion - Online Fashion Design School

University of Fashion - Online Fashion Design School

University of Fashion - Online Fashion Design School

مقدمه

برای ملاحظه مطالب بیشتر در مورد اشتراک در دانشگاه مد اینجا را کلیک کنید

طراحی مد را بصورت آنلاین از متخصصان بیاموزید

 • اولین و بزرگترین کتابخانه ویدئویی طراحی مد و تجارت آنلاین در جهان
 • درسی که توسط استادان کالج مد و متخصصان صنعت تدریس می شود
 • مشترک شوید و از دسترسی نامحدود به بیش از 500 درس ویدیویی که همه جنبه های طراحی مد را آموزش می دهد ، لذت ببرید
 • از وب سایت دانشگاه مد در UniversityofFashion.com دیدن کنید تا پیش نمایش های موجود برای همه درس ها را مرور کنید و بسیاری از ویژگی های ویژه سایت را مشاهده کنید

چگونه کار می کند

ما با اشتراک کار می کنیم. هنگامی که در دانشگاه مد مشترک می شوید ، در صورت تقاضا به همه 500+ درس ما در 13 رشته مختلف مد دسترسی پیدا می کنید. شما می توانید آنها را در هر زمان و از هر کجا تماشا کنید. بیشتر مدارس در هر دوره شهریه جداگانه ای دریافت می کنند. این هزینه ها می تواند تا چندین هزار دلار قبل از فارغ التحصیلی شما اضافه شود. علاوه بر این ، شما باید در طول چندین سال به طور فیزیکی به کلاس های درس مدرسه بروید تا آنچه را که باید بدانید بیاموزید. اما ، با دانشگاه مد ، تنها با 189 دلار آمریکا ، می توانید از یک سال کامل دسترسی به همه دوره های ما (بیش از 500) لذت ببرید و بتوانید طراحی مد را از هر مکانی به همان سرعت یا به آهستگی که می خواهید یاد بگیرید.

درس های تولید شده به صورت حرفه ای

کتابخانه دانشگاه مد شامل صدها درس است که همه جنبه های کسب و کار مد و طراحی مد را نشان می دهد ، به عنوان مثال ، طراحی ، طراحی الگو ، هنر مد ، توسعه محصول ، CAD ، خیاطی ، تجارت مد ، بافتنی ، سخنرانی و موارد دیگر. دروس ما توسط مبتدی ، متوسط و پیشرفته سازماندهی می شود تا هم دانش آموزان تازه کار مد و هم طراحان مجرب و حرفه ای مد و فاضلاب خانگی به دنبال توسعه مهارت های خود باشند.

آموزش داده شده توسط حرفه ای ها ، هرگز آماتورها

دروس ما منحصراً توسط اساتید کالج مد و متخصصان صنعت مد تدریس می شود.

آسان برای دنبال کردن درس

دروس ویدئویی ما نحوه انجام همه کارها را خود به صورت گام به گام توضیح می دهد. برخی از ویدیوهای ما کوتاه هستند ، به عنوان مثال 10 دقیقه یا بیشتر. اما ، دیگران یک ساعت و نیم می دوند. بیشتر دروس ما بطور متوسط 30-40 دقیقه طول می کشد.

از ما هر چیزی بخواهید

اگر هنگام تماشای دروس ما س questionsالی دارید یا هنگام کار روی یکی از پروژه های ما با مشکلی روبرو شدید ، فقط برای ما بنویسید! وب سایت ما یک فرم تماس ساده ارائه می دهد. ما تقریباً همیشه در طول 24 ساعت ، حتی در آخر هفته ، به سوالات دانش آموزان خود پاسخ می دهیم.

ابزار و ملزومات

همه دروس ما با لیستی از وسایل و ابزار مورد نیاز برای ایجاد پروژه برجسته آن درس همراه است. اگر با یک ابزار مورد نیاز آشنایی ندارید یا برخی از وسایل مورد نیاز خود را ندارید ، ما یک صفحه ابزارهای طراحی مد داریم که توضیح می دهد هر ابزار چگونه به نظر می رسد و چه کاری انجام می دهد ، و روش های مختلفی را برای خرید آن ارائه می دهد. تو نیاز داری.

تظاهرات به وضوح قابل مشاهده است

دروس ما به طور حرفه ای در یک استودیوی بزرگ و با نور خوب و با استفاده از فیلمبرداران حرفه ای و تکنسین های صدا که از دوربین ، تجهیزات نورپردازی و ضبط با کیفیت بالا استفاده می کنند ، تولید می شود. همه درس های ما از منظر طراح آموزش داده می شود ، یعنی همانطور که هنگام خلق چیزی ، خودتان به کار خود نگاه می کنید. این یک روش بسیار بهتر برای یادگیری است تا تماشای یک تظاهرات در مقابل خود ، که در آن شما فقط می توانید کارهایی را که معلم از منظر عقب مانده یا "معکوس" انجام می دهد ، ببینید.

زیرنویس ها و رونویسی های بسته

همه دروس گام به گام ما شامل یک متن کامل است تا بتوانید دقیقاً آنچه مربی در درس گفته است بخوانید. همه ویدئوهای ما همچنین دارای توضیحات بسته اختیاری هستند تا بیشتر قابل درک شوند.

کیفیت صدا عالی

همه دروس ما با یک آهنگ صدای جداگانه تهیه شده است که دقیقاً با اقدامات معلم روی صفحه مطابقت دارد. شما همیشه می توانید تک تک مراحل درس دانشگاه مد را بشنوید و درک کنید. مکث طولانی و خسته کننده ای ندارد. بدون اشتباه. بدون انجام کارها

بسیاری از منابع مد مفید

بسیاری از درسهای ما همراه با فایلهای مفید و قابل بارگیری است تا به شما در درک بهتر مفاهیم کلیدی ، انجام محاسبات اندازه گیری پیچیده یا سفارشی کردن پروژه خود برای مدلهای مختلف کمک کند.

بسیاری از مشترکین ما در حال حاضر در مدرسه مد ثبت نام کرده اند

ما از حامیان بزرگ مدارس مد هستیم. اگر تا به حال یک کلاس کلیدی را از دست داده اید ، می دانید که بازسازی این نمایش تقریباً غیرممکن است ، حتی زمانی که یادداشت های یک دوست را به امانت می گیرید. کلمات نوشته شده به سادگی نمی توانند تمام حرکات فیزیکی پیچیده ای را که مربی هنگام ساختن لباس استفاده می کند توصیف کنند. اما ، دانشگاه مد واقعاً می تواند در اینجا به شما کمک کند! به احتمال زیاد ، ما درسی داریم که تقریباً نشان می دهد دقیقاً آنچه استاد شما در کلاس نشان داده است.

مشترکین ما این توانایی را دارند که درس های ما را بارها و بارها بازی کنند ، تماشا کنند که مربی چه کار می کند و سپس با استفاده از پارچه ها و ابزارهای خود ، همان مراحل را انجام می دهد. دانش آموزان جدی ما کارهایی را که معلم در یکی از درس های ما انجام داده است چندین بار تکرار می کنند تا زمانی که واقعا بر مهارت آموزش داده شده مسلط شوند. این می تواند تفاوت دریافت A یا C در پایان دوره باشد. هزاران دانش آموز از بهترین مدارس مد در جهان درس های ما را برای تکمیل آموزش رسمی مد و کمک به آنها برای انجام تکالیف و پروژه های خاص خود مشاهده کرده اند.

گواهینامه ها و مدارک تحصیلی

ما گواهینامه یا مدارک رسمی اعطا نمی کنیم. بسیاری از دانش آموزان ما در حال حاضر مشغول کار هستند یا در مدرسه مد به صورت تمام وقت حضور دارند. بسیاری از دانشجویان ما در دانشگاه مد مشترک می شوند تا بعداً بتوانند در مشاغل طراحی خود برای خود کار کنند. سایر دانشجویان دانشگاه مد بسیار دور از یک مدرسه مد خوب زندگی می کنند تا بتوانند در آن شرکت کنند ، یا فرزندی دارند که باید از آنها مراقبت کند و فقط می توانند مد را در شب یا آخر هفته یاد بگیرند ، یا فقط نمی توانند هزینه رفتن را بپردازند. به یک مدرسه معمولی ما به این دانش آموزان راهی بسیار مقرون به صرفه و انعطاف پذیر برای یادگیری طراحی مد می دهیم. با این وجود ، مشترکین ما هنوز می توانند از آموزش ما برای دریافت کار از کارگران سنتی استفاده کنند. دانشجویان دانشگاه مد با نشان دادن تعداد زیادی از لباس هایی که توسط درس های ما توسط کارفرمایان ساخته شده است ، صلاحیت خود را به کارفرمایان نشان می دهند. این اثبات شایستگی بسیار بهتری نسبت به یک تکه پوست است.

خلاصه مزایا

 • از دسترسی نامحدود به کتابخانه ای که حاوی صدها درس ویدئویی طراحی مد است ، استفاده کنید که همه آنها توسط طراحان حرفه ای مد آموزش داده می شود
 • هر زمان از شبانه روز ، در رایانه ها ، تلفن های هوشمند یا رایانه های لوحی ، در هر مکان یاد بگیرید
 • می توانید با خواندن متن کامل درس های مکتوب ما ، یادگیری خود را تقویت کنید
 • سریعاً به سوالات خود پاسخ دهید. ما مجموعه ای از طراحان مجرب مد آماده پاسخگویی به سوالات شما و حل مشکلات شما داریم.
 • لیستی از ابزارها و ملزومات مورد نیاز برای هر درس و برای بسیاری از آنها راهی آسان برای خرید آنها تهیه کنید
 • برای نشان دادن به کارفرمایان آینده و کالج های مد مدرک قابل مشاهده ای از مهارت های جدید خود ایجاد کنید
 • با اشتراک خود از سخنرانی های متعدد مد ، مصاحبه های طراح ، تورهای شرکت و موزه و موارد دیگر لذت ببرید.
 • با اشتراک خود از منابع متعدد ما به صورت رایگان استفاده کنید ، به عنوان مثال از واژه نامه اصطلاحات مد ما استفاده کنید ، کتابها ، مجلات و وبلاگهای توصیه شده ما را مرور کنید و کروکی های رایگان بارگیری کنید

هزینه

هزینه اشتراک سالانه ما فقط 189 دلار آمریکا در سال است. ما همچنین نرخ اشتراک ماهانه مکرر 19.95 دلار آمریکا در ماه را ارائه می دهیم. در عوض ، دسترسی نامحدود و درخواستی به تمام منابع و درسهای ویدیویی ما خواهید داشت. همه چيز! در وب به اطراف نگاه کنید. اکثر دوره های مد آنلاین دیگر صدها یا هزاران دلار هزینه برای یک کلاس دارند! شما هرگز ارزش بهتری از دانشگاه مد پیدا نخواهید کرد.

تاریخ ما

دانشگاه مد توسط فرانچسکا استرلاچی تاسیس و توسعه یافته است. فرانچسکا از موسسه فناوری مد (FIT) در نیویورک فارغ التحصیل شد. او Francesca Sterlacci Ltd را تأسیس کرد ، یک برچسب طراح درجه یک در نیویورک که به Saks ، Nordstroms و بسیاری از فروشگاه های لوکس دیگر در سراسر جهان فروخته شد. او سپس تدریس در FIT را آغاز کرد و سرانجام به عنوان صندلی طراحی مد آنها تبدیل شد. فرانچسکا کتابهای زیادی در زمینه مد نوشته است ، به ویژه "طراحی چرم مد" ، "فرهنگ لغت تاریخی صنعت مد" ، و در سال 2019 ، مجموعه ای از 3 کتاب: "تکنیک های خیاطی برای مبتدیان" ، "تکنیک های ساخت الگو برای مبتدیان" و "تکنیک های درمان برای مبتدیان".

برای ملاحظه مطالب بیشتر در مورد اشتراک در دانشگاه مد اینجا را کلیک کنید

مکان ها

 • New York

  220 Madison Ave. Suite PH-H

  سوالات