Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
V School

V School

V School

مقدمه

چرا V School ؟

نتایج برتر

با شروع هفته اول کلاس، دانش آموزان با مشاور حرفه ای برای مشاوره شغلی آماده می شوند تا آنها را برای شغل شان آماده کنند، با برگزاری کارگاه های هفتگی و تک تک کارکنان، برای آماده شدن برای دسترسی به هیئت مدیره های کاری، به موقع. ما با شما کار می کنیم تا به طور دقیق از آنچه که می خواهید از زندگی حرفه ای خود دقت کنید و صحبت کنید، در مورد مناسب بودن فرهنگ، موقعیت، مذاکره در مورد حقوق و دستمزد، و چگونگی استفاده از مهارت های فعلی خود با مهارت های تازه تردید شده خود صحبت کنید.

سوپر رونوشت

سوپر رونوشت V School اولین ابزار هوشمند این صنعت است که برای ارزیابی مهارت های فنی، حرفه ای و حل مشکلات تحصیلات تکمیلی فارغ التحصیلان بوت استفاده می شود. با کار مستقیم با مدیران استخدام مدیران شرکت ها و سازمان ها، ما شناسایی و آموزش مهارت های دقیق مورد نیاز برای کمک به اولین کار حرفه ای خود را به شما آموزش می دهیم. این سند زندگی یک نمونه کارها، رونوشت و نامه ای از همه توصیه ها در یک است. هنگامی که یک کارفرمای قادر به فهم نقاط قوت و توانایی شماست و بلافاصله به کارهای مربوط به نمونه کارها مربوط می شود، بازی حدس زدن را از فرآیند مصاحبه می گیرد. کارفرمایان رویکرد مستمر رویکرد پشتیبانی داده را قدردانی می کنند و فارغ التحصیلان V School از اعتماد به نفس برخوردار می شوند که از آمادگی برای مصاحبه شغلی می آید. برنده شوید

زندگی مبهم

V School بیش از برنامه درسی نخبگان ما و یا مدرسان درجه یک است: ما کد، ما ایجاد می کنیم، و ما با هم تشکیل می دهیم. این جایی است که شما برای یادگیری مهارت های جدید آمده اید و با یک زندگی کاملا جدید ترک کنید. پیدا کردن آنچه رخ می دهد زمانی که شما واقعا غوطه ور است.

مسکن

ما از همه چیز مراقبت می کنیم، بنابراین شما می توانید با تمرکز بر تسلط بر مهارت های جدید و راه اندازی حرفه ای جدید هیجان انگیز متمرکز شوید. مسکن دانش آموز ما چند بلوک از دانشگاه و نیم بلوک از ایستگاه قطار واقع شده است. این یک تجربه متمرکز بر جامعه با اتاق های مشترک و فضای زندگی است. هر واحد مسکونی دارای محصولات و مبلمان است که دانش آموزان باید به راحتی زندگی کنند و تمرکز خود را بر آموزش و پرورش خود داشته باشند.

کلاس های آنلاین

آموزش و پرورش از آسایش خانه و شهر خود را با V Schools 100٪ کلاس مجازی. با استقرار در اکثر سیستم عامل های آموزشی آنلاین متفاوت است، گزینه راه دور V Schools به شما مستقیم به کلاس درس با آموزش زنده، زندگی مربیان، برنامه نویسی جفت و پروژه های گروه واقعی می پردازد. به نظر می رسد که شما شخصا هستید. محتوای این همان است. دستورالعمل همان است. نتایج کار یکسان است. به عنوان یک مزیت، همه فارغ التحصیلان توانایی زندگی در جریان را به کلاس مجازی ما می دهند. این که آیا شما قبل از مصاحبه شغلی به دنبال کد کردن خود هستید یا خیر، کدام یک از مشکلات پیچیده ای است که می خواهید پیش از یک مدرس اجرا کنید، یا فقط از دست دادن همکاری و همکاری کلاس درس V School ، پلت فرم مجازی شماست. همانطور که تقریبا روزانه تغییرات تکنولوژیکی تغییر می کند، ماندن در حال حاضر کلید است.

مکان ها

  • Salt Lake City

    150 State St., UT 84111, Salt Lake City

برنامه ها

    موسسه همچنین ارائه می دهد:

    سوالات