Keystone logo
© Yan Krukau
Vedere Institute

Vedere Institute

Vedere Institute

مقدمه

در Vedere Institute ، ما معتقدیم که آموزش باید تحول آفرین باشد، نه فقط آموزنده.

ما تلاش می کنیم تا دانش آموزان خود را توانمند کنیم تا در زمینه های خود رهبر شوند و تأثیر واقعی در جهان بگذارند.

Vedere Institute توسط رهبران آینده نگر و مبتکری ایجاد شد که نیاز به دوره های تحصیلات تکمیلی تخصصی و توسعه حرفه ای را تشخیص دادند. آنها راه حلی را پیش بینی کردند که برنامه های یادگیری بسیار مرتبط، عملی، جاری و متمرکز بر نتیجه را ارائه می دهد. با در نظر گرفتن این موضوع، آنها Vedere Institute تأسیس کردند تا شکاف در صنعت آموزش را پر کنند و مهارت های مورد نیاز دانش آموزان را برای برتری در زمینه انتخابی خود فراهم کنند.

در Vedere Institute ، ما معتقدیم که آموزش قدرت تغییر زندگی و القای پیشرفت را دارد. این ابزار ضروری است که می تواند جوامع را شکل دهد، و ما متعهد هستیم که بهترین تجارب یادگیری را برای دانش آموزان خود فراهم کنیم. به همین دلیل است که ما تلاش می کنیم فرصت های آموزشی استثنایی را برای همه دانش آموزان بدون در نظر گرفتن پیشینه آنها ارائه دهیم. ما مشتاق توانمندسازی افراد از طریق آموزش هستیم و معتقدیم که برنامه های ما می تواند کاتالیزوری برای تغییرات مثبت در جهان باشد.

به Vedere Institute سلام برسانید

Vedere Institute توسط رهبران مبتکر و جاه طلبی تأسیس شد که نیاز به آموزش تخصصی فارغ التحصیل و دوره های توسعه حرفه ای را تشخیص دادند. آنها راه حلی را متصور شدند که برنامه های یادگیری بسیار مرتبط، عملی، جاری و متمرکز بر نتیجه را ارائه می دهد. با در نظر گرفتن این موضوع، آنها Vedere Institute تأسیس کردند تا شکاف در صنعت آموزش را پر کنند و مهارت های مورد نیاز دانش آموزان را برای برتری در زمینه انتخابی خود فراهم کنند.

ما بر ارائه آموزش‌هایی تمرکز می‌کنیم که با بخش‌ها و مهارت‌های مورد تقاضا مطابقت داشته باشد و اطمینان حاصل کنیم که دانش‌آموزان ما برای استفاده از فرصت‌های اقتصادی به خوبی مجهز هستند. ما معتقدیم که با ارائه آموزش هایی که دانش آموزان را برای آینده آماده می کند، به شکل گیری جامعه ای تاب آور و آماده برای شکوفایی کمک می کنیم. هدف ما توانمندسازی افراد برای دستیابی به پتانسیل کامل خود و ایجاد تأثیر مثبت در جهان از طریق آموزش است.

ما مهارت ها و دانش پیشرفته ای را در اختیار متخصصان با تجربه و رهبران مشتاق قرار می دهیم. برنامه‌های ما برای توانمندسازی افراد برای ایجاد تغییر و تحول در سازمان‌ها و جوامع خود طراحی شده‌اند. برنامه درسی ما بر اساس آخرین تئوری دانشگاهی که توسط اساتید برتر و متخصصان برجسته برای راه حل های عملی تدریس می شود، ساخته شده است. ترکیبی منحصر به فرد از تئوری و عمل، فارغ التحصیلان ما را برای چالش های امروز و فرصت های فردا آماده می کند.

به عنوان یک دانشجو در Vedere، از مزایای زیر بهره مند خواهید شد:

 • برنامه درسی که به دقت تنظیم شده است تا دانش، مهارت و ابزاری برای تسریع در حرفه شما و ایجاد تغییر و تحول در سازمان شما فراهم کند.
 • فرمت برنامه ای که به شما امکان می دهد مطالعات خود را به بهترین نحو با نیازهای شخصی و حرفه ای خود هماهنگ کنید
 • یک قالب یادگیری آنلاین ترکیبی که تعادل کاملی از انعطاف پذیری و ساختار را فراهم می کند
 • یک رویکرد عملی برای یادگیری که بر مشکلات و کاربردهای دنیای واقعی تأکید دارد

اتصال، توانمندسازی و پیشرفت: رویکرد ما به آموزش

مأموریت

توسعه رهبران استثنایی که قادر به ایجاد تغییر و تحول در سازمان ها و صنایع خود باشند.

چشم انداز

برای تحقق بخشیدن به آینده ای که در آن شرکت ها از بهترین نوآوری ها و پیشرفت های تکنولوژیک برای ایجاد تغییرات مثبت برای افراد و جامعه استفاده کنند.

ارزشهای اصلی ما

 • تعالی
 • نوآوری
 • تنوع
 • تمامیت
 • همکاری

پذیرش ها

در Vedere Institute ، ما معتقدیم که دسترسی به آموزش باید بدون مرز باشد. به عنوان یک موسسه جهانی، ما مفتخریم که از دانشجویان سراسر جهان در برنامه های پویا و نوآورانه خود استقبال می کنیم.

دانش‌آموزان بین‌المللی که زبان مادری ندارند، به گواهی تایید شده انگلیسی مانند Duolingo، IELTS، ITEP و TOEFL نیاز دارند. تیم پذیرش متخصص ما خوشحال خواهد شد که با شما همکاری کند در صورتی که قبلاً این کار را نداشته باشید.

بورسیه و بودجه

Vedere Institute بر اساس معیارهای خاص برای انتخاب از جمله پیشرفت تحصیلی و نیاز مالی به دانشجویان ورودی بورسیه می دهد. همه دانشجویان واجد شرایط درخواست برای این بورسیه ها هستند. لطفا با ما تماس بگیرید برای کسب اطلاعات بیشتر.

مکان ها

 • Clearwater

  13630 58th Street, North Suite 101, 33760, Clearwater

  سوالات