Keystone logo
Voorhees College

Voorhees College

Voorhees College

مقدمه

در سال 1897 توسط الیزابت اولین رایت Menafee، که به سختی مسن تر از برخی از دانش آموزان امروز بود تاسیس شد، Voorhees College دارای سابقه ای غنی و آینده ای روشن. ما یک کالج کاملاً آزاد لیبرال از نظر تاریخی سیاه پوست هستیم که در 12 رشته درجه ارائه می دهیم - تعدادی که با رشد ما در حال رشد هستند. Voorhees از طریق وابستگی دیرینه ما به کلیسای اسقفی ، بر رشد دانش آموزان از نظر معنوی و معنوی تمرکز دارد.

درباره کالج

Voorhees College یک Voorhees College چهار ساله ، مشترک آموزشی ، شغلی گرا و هنرهای لیبرال وابسته به کلیسای اسقفی و صندوق کالج United Negro است. Voorhees College کاملاً توسط کمیسیون کالج های انجمن کالج ها و مدارس جنوب برای اعطای مدرک لیسانس معتبر شناخته شده است. درباره ماموریت Voorhees College بیشتر بدانید.

تاریخ

مأموریت Voorhees College که در سال 1897 توسط الیزابت Evelyn رایت Menafee تاسیس شده است ، همیشه این بوده است که در یک سنت هنرهای لیبرال ارزش مدار ، به همه دانش آموزان یک آموزش عمومی جامع با کیفیت ، همراه با آموزش حرفه ای ، ارائه دهد. علاوه بر این ، Voorhees College اولین کالج و دانشگاه سیاه در کارولینای جنوبی بود که توسط کمیسیون کالج های انجمن کالج ها و مدارس جنوبی معتبر شناخته شد. درباره تاریخ Voorhees College بیشتر بیاموزید.

مکان ها

  • Denmark

    Porter Drive,481, 29042, Denmark

    سوالات