Keystone logo
w.academy

w.academy

w.academy

مقدمه

w.academy

w.academy شعبه آکادمی سیدا را به صورت تخصصی در زمینه Master و Executive Master اجاره کرده است که در آینده نزدیک پلتفرم w.academy را با روش ها، رویکردها، محصولات و راه حل های یک مدرسه بازرگانی ادغام خواهد کرد.

ماموریت ما این است که به دانشجویان ، مدیران ، شرکت ها و موسسات عمومی خدمات کاملی از فعالیت های آموزشی مانند ادامه تحصیل و تخصص ، کارشناسی ارشد اجرایی ، استادان دانشگاه و کارشناسی ارشد کامل را ارائه دهیم.

کلاسها به روشهای مختلفی برگزار می شود: از کلاسهای بدنی تا پخش زنده ، از تدریس خصوصی تا مربیگری با استفاده از بهترین روشهای آموزشی مانند نقش آفرینی ، کلاس ورق زدن ، یادگیری مشارکتی ، آموزش همسالان و استفاده از آزمایشگاه.

ارزش افزوده به لطف یک مطالعه ترکیبی و ساختاری ، یک مطالعه دیجیتالی که در اطراف دانشجویان ما سفارشی شده است ، بدست می آید.

گروه سیدا

بیش از 30 سال است که گروه سیدا خدمات مشاوره مدیریتی را به شرکت ها و م .سسات ارائه داده است. گروه سیدا از مدیریت در تمام مراحل خود شروع می کند ، از مراحل استراتژیک مانند امور مالی و کنترل ، منابع انسانی ، یک سازمان گرفته تا M&A و بین المللی سازی.

وبسولوت

Websolute که PMI ابتکاری به نقل از AIM Italia است ، یکی از مهمترین شرکتهای دیجیتال ایتالیا در ارتباطات ، فناوری دیجیتال و بازاریابی دیجیتال و تجارت است.

مکان ها

 • Ancona

  Via Luigi Albertini, 36, 60131, Ancona

 • Rome

  Clivo di Monte del Gallo n.48, 00165, Rome

  • Bologna

   Bologna, ایتالیا

   • Pesaro

    Pesaro, ایتالیا

    سوالات