Keystone logo
Watson Institute

Watson Institute

Watson Institute

مقدمه

یک عمر اثر شروع می شود

Watson Institute مکانی است که رهبران کارآفرینی نسل بعدی می توانند جامعه خود را پیدا کنند ، فراخوانی آنها را کشف کنند و شغل خود را تسریع کنند. ما ابزار ، شبکه ، طرز فکر و شجاعت را برای نسل بعدی فراهم می کنیم تا سخت ترین چالش های پیش روی جهان را برطرف کنند ، مشاغل موفق را راه اندازی کرده و زندگی تأثیرگذار را هدایت کنند.

Watson Institute مکانهایی را در بولدر ، کلرادو ، در دانشگاه لین در بوکا راتون ، فلوریدا و همچنین در دانشگاه Universidad Francisco Marroquín (UFM) در شهر گواتمالا ، گواتمالا دارد.

Watson Institute","author_url":"","source":"Watson Institute"}" />

137700_137593_Abhinav-Khanal-Efua-Agyare-Kumi.jpg

شتابدهنده واتسون در بولدر ، کلرادو در سال 2013 برای پیشبرد مشاغل و مشاغل کارآفرینان نسل بعدی با تأثیرگذاری راه اندازی شد. برنامه شتاب دهنده شامل آموزش برنده جوایز ، مربیگری فشرده و جامعه جهانی همسالان است.

ما اکنون در حال ایجاد مشارکت با دانشگاه های نوآور در ایالات متحده ، آمریکای لاتین و چین برای برنامه های قدرت هستیم که شغل های رهبران کارآفرینی نسل بعدی را تسریع می کند.

223 پژوهشگر Watson Institute و فارغ التحصیلان از 53 کشور بیش از 77.2 میلیون دلار جمع آوری کرده اند ، بیش از 500 شغل تمام وقت یا تمام وقت ایجاد کرده اند و 150،000 نفر را در سراسر جهان تحت تأثیر ابتکار عمل خود قرار داده است. فارغ التحصیلان Watson به Y Combinator ، Echoing Green Fellowship انتخاب شده اند و چهار نفر نیز در فهرست های زیر 30 لیست Forbes قرار گرفته اند. آلومز تحصیلات خود را در دانشگاه هاروارد ، دانشگاه نیویورک و دانشگاه پرینستون از جمله دیگران ادامه می دهد.

Watson Institute ، بولدر

شتابدهنده ترم واتسون در بولدر ، کلرادو برنامه ای برای دانشجویان کالج ، فارغ التحصیلان اخیر و دانشجویان سال شکاف با سرمایه گذاری اجتماعی در مراحل اولیه است که با هدف حل سخت ترین چالش های پیش روی جهان انجام شده است.

Watson Institute : رومن وکیلیتبار از فقط. استودیو در Vimeo.

تجربه Watson Institute

ما به عنوان بستری برای نسل بعدی رهبران ، کارآفرینان و مبتکران برای ایجاد مشاغل موفق و زندگی تأثیر پذیر خدمت می کنیم.

هر عنصر از برنامه Watson Institute ای طراحی شده است که به رهبران کارآفرینی نسل بعدی آموزش های فشرده ، شبکه جهانی ، مربیگری متعهد و تجربه عملی را برای راه اندازی مشاغل تاثیر گذار اختصاص دهد.

اینها ستون اصلی هر برنامه Watson Institute است:

مربیگری

مربیگری رشد شخصی ، پیشرفت رهبری و موفقیت کارآفرینی را در حالی که شبکه دانشجویان ما را بسیار گسترش می دهد ، کاتالیز می کند. به همین دلیل ، برنامه منتور ستونی از تجربه واتسون است و به طور مداوم به عنوان یکی از مهمترین بخش های برنامه ما رتبه بندی می شود.

در Watson Institute ، دانشجویان براساس اینكه چگونه با مأموریت و مهارت های فعلی خود مطابقت دارند ، با كارآفرینان ، نوآوران و رهبران اثبات شده محلی جفت می شوند. مربیان در طول مسافرت به دانشجویان خود مربی می کنند و آنها را به چالش می کشند تا با افزودن چشم انداز ، گسترش شبکه ، گسترش پرسش در مورد فرضیات و تقویت جهان بینی ، تأثیر خود را افزایش دهند.

استادان دوره کارشناسی ارشد

معلمان دوره کارشناسی ارشد واتسون برجسته ترین رهبران ، کارآفرینان و پزشکان دنیا هستند که به عنوان کارآفرینان کوتاه مدت در محل اقامت خدمت می کنند. هر هفته یک معلم دوره کارشناسی ارشد برای تبادل سفر کارآفرینی خود ، ارائه یک به یک از دوره های مربیگری و گسترش شبکه جهانی دانش آموزان به پردیس دعوت می شود.

دوره های کارشناسی ارشد از یک چت با آتش سوزی صمیمی تا یک کارگاه تعاملی متغیر است و به اشتراک گذاری بهترین شیوه ها ، و همچنین یادگیری ها و شکست ها می پردازد. این ستون از تجربه واتسون ، دانشجویان را در کنار رهبران و کارآفرینان موفق در کنار هم قرار می دهد تا به عنوان الهام بخش و یک راهنمای درست برای موفقیت خدمت کنند.

اموزش فشرده

آموزش Watson Institute مهارت های سخت و نرم لازم را برای ایجاد حرفه ای موفقیت آمیز و زندگی تأثیرگذار از جمله ارتباطات تحول آمیز ، رهبری ، جمع آوری کمک های مالی ، مالی ، رشادت ، همدلی و تاب آوری ایجاد می کند. پیشگویی معادل دانشکده Watson Institute که خودشان به طور دقیق پزشکان ، رهبران و کارآفرینانی انتخاب می شوند که برنامه های درسی واتسون را تدریس می کنند ، تجربه های شخصی ثروتمند و دانش آموزان مربی را به صورت جداگانه ترسیم می کنند.

Watson Institute","author_url":"","source":"Watson Institute"}" />

137701_137595_2017-Scholars.jpg

مکان ها

 • Boulder

  Watson Institute, Boulder 1310 College Ave, 80302, Boulder

  • Boca Raton

   Lynn University 3601 N Military Trail, 33431, Boca Raton

   • Guatemala City

    Universidad Francisco Marroquín (UFM) Career Accelerator, , Guatemala City

    برنامه ها

     موسسه همچنین ارائه می دهد:

     سوالات