Keystone logo
Welch College

Welch College

Welch College

مقدمه

در باره کالج ولش است و متعلق به اداره شده توسط انجمن ملی از اراده آزاد باپتیست و توسط یک هیئت امنا انتخاب شده توسط که ارتباط اداره می شود. این کالج مشترک به باورها و اعمال مندرج در اختیار باپتیست رساله تنظیم شده است.

انجمن ملی اراده آزاد باپتیست کالج را به عنوان اراده آزاد باپتیست کالج کتاب مقدس در سال 1942 تاسیس شد. انجمن آموزش و پرورش از انجمن ملی نشویل به عنوان یک وب سایت ایده آل برای کالج جدید، مرکزی در میان مراکز عمده از جمعیت مذهبی در جنوب شرقی، جنوب غربی، و غرب میانه واقع انتخاب کرد.

انجمن آموزش و پرورش گرجستان مادری لینتون جانسون رئيس جمهور به عنوان اولین کالج، پست او به مدت 34 سال برگزار می شود انتخاب شده است. وزارت دکتر جانسون و همسرش روت نفوذ منحصر به فرد در شکل گیری شخصیت از کالج، فرقه حمایت خود را، و بیان کلامی خود را در قرن بیستم بود. تحت رهبری او، کالج از مدرسه کتاب مقدس نوپا به جامع، کالج کتاب مقدس معتبر با ساختمان های متعدد جدید و برنامه های مطالعه نقل مکان کرد.

این کالج یک ساختمان در ریچلند خیابان در تاریخی محله ریچلند-پایان غرب، که بعدها دیویدسون سالن شد خریداری کرد. هشت دانش آموزان وجود دارد در سال 1942 جمع آوری، متشکل از دانشجویان اصلی است. دانشکده و کارکنان اصلی شماره چهار، از جمله مشاهیر مانند لورا دختر خوشگل بارنارد، JR دیویدسون، و هنری ملوین. نوشته اصلی یک موسسه دو سال، دانشگاه یک سال سوم مطالعه در سال 1949 و یک سال چهارم اضافه شده در سال 1950، و درجه اول کارشناسی خود را به پنج سالمندان در سال 1951 تعلق می گیرد.

در سال 2012 کالج نام خود را به کالج ولش تغییر به معنی توسعه آن را به یک کالج جامع تر مسیحی است. این کالج برای جان L ولش و همسرش مری را نام برد. ولش به شکل برجسته در گرد هم آوردن شرقی و غربی باپتیست رایگان برای ایجاد انجمن ملی اراده آزاد باپتیست در سال 1935، که به عنوان مجری اولین و وزیر آموزش و پرورش که ارتباط خدمت کرده است.

علاوه بر دکتر LC جانسون، کالج ولش شده است چهار رئیس جمهور به رهبری: LR انیس (1944-1947)، دکتر چارلز Thigpen (1979-1990)، دکتر C. توماس مالون (1990-2002)، و دکتر J. متی پینسان (2002-تاکنون). امروز کالج ثبت نام حدود 315 دانش آموزان در سال از حدود 22 کشور و چند کشور بین المللی است.

زندگی دانشگاهی جامعه - ما بهتر با هم هستیم این هم هیجان انگیز به در کالج ولش شود که در آن آموزش و پرورش شامل بیش از دوره ها و کتاب های درسی است. اگر چه بیشتر دانش آموزان باید خانواده پشت هنگامی که از آمدن به اینجا را ترک کرد، جامعه نزدیک گره از کالج اجازه خواهد داد که آنها را به احساس در خانه. هیئت علمی و کارکنان دوستانه و در دسترس هستند، و سازمان از جمله متعدد دانشجویی گروه های مختلف وزارت، جوامع، فعالیت های درون مرزی، گروه نمایشی و موسیقی، و دانش آموزان بیشتر ارائه فرصت های زیادی برای توسعه روابط معنی دار است که تمام زندگی خود را به طول انجامد.

در فعالیت های دانشکده حزب بلوک حزب بلوک یک پیک نیک خانوادگی کالج طول می کشد که روز جمعه از هفته کامل دوم هر ترم پاییز است. پیک نیک با یک رژه باشگاه دانشگاه، بازی، و سرگرمی است.

راش شب راش شب اتفاق می افتد جمعه سوم هفته کامل از هر ترم پاییز. چهار باشگاه مردان (APHA چی امگا جامعه، جان بانیان جامعه، پی گاما کای جامعه و ویلیام جنینگز برایان جامعه)، باشگاه چهار زنان (کریستینا روستی جامعه، الیزابت بارت براونینگ جامعه، لوییزا مای آلکوت جامعه، و انجمن شارلوت برونته) و شورای رفت و آمد از زمان آغاز ترم برای اعضای رقابت پرداختند. شب با کمدی ویدئو ایجاد شده توسط باشگاه که در حال ساخت یک تلاش برای متقاعد کردن آخرین دانش آموزان جدید برای پیوستن به سازمان خود را پر شده است. این رویداد به پایان می رسد در ورزشگاه زمانی که دانش آموزان جدید در اواسط دادگاه به "عجله" را به باشگاه انتخاب خود قرار داده و با توجه به دو دقیقه. هر دانش آموز انتظار می رود برای پیوستن به یکی از باشگاه های که به آن خواهد بود یک عضو در حالی که آنها در دانشکده ولش. این باشگاه کمک به هر فرد حس مکان اجتماعی، هدف و ارتباط به ما پردیس.

جشنواره فیلم ولش جشنواره فیلم ولش یک رویداد سالانه که در سال 2008 به عنوان یک وسیله تشویق توسعه و قدردانی از ویدئوگرافی عنوان یک فرم هنری و ابزار وزارت آغاز شده است. این جشنواره از گروه های جوانان کلیسا، فارغ التحصیلان، و اعضای خانواده کالج ولش به نوشته های باز است. جوایز برای بهترین فیلم، بهترین عملکرد، بهترین در شایستگی فنی و دسته های دیگر را در اختیار قضات داده شده است. بر روی نام جشنواره بالا کلیک کنید. برای جزئیات بیشتر.

تاریخ و زمان / ارشد ضیافت هر سال کلاس تاریخ و سازماندهی یک ضیافت رسمی و سرگرمی به افتخار کلاس ارشد. یک بار به شرکت وجود دارد.

خدمات اجتماعی اهدای خون دو یا سه بار در هر سال استادان، کارکنان، و بدن دانش آموز ما در در دانشگاه های اهدای خون. صلیب سرخ یک تیم همراه در محل برای این حوادث می فرستد. کالج ولش از شهرت در نشویل به عنوان یکی از سرانه دانشگاه دادن کالج بالا.

سوپر باول از مراقبت هر سال، قبل از سوپر باول، باشگاه دانشگاه ما رقابت برای دیدن که می تواند بسیاری از قوطی مواد غذایی جمع آوری کند. در همکاری با سوپر باول سازمان مراقبت، آنها سپس به برداشت دوم اهدا به به خانواده های نیازمند در جامعه ما توزیع شود.

پروژه کدو تنبل پروژه کدو تنبل طول می کشد در اکتبر 31 در هر سال، مگر این که روز یکشنبه است. به عنوان یک کمک به جامعه، دانشجویان میزبان یک مینی کارناوال به عنوان یک جایگزین برای هر جشنواره کودکان که ممکن است بخواهید برای حضور در. باشگاه دانشگاه کار غرفه. صدها نفر از جوانان کلیسا و محله کودکان و بزرگسالان محلی معمولا شرکت کنند.

تشکیل معنوی روز پس از نماز یکی از ویژگی های منحصر به فرد از کالج ولش بدن مدیریت، هیئت علمی، کارکنان، و دانش آموز که کنار مجموعه دیگر فعالیت های یک روز در هر ترم به دعا. در حالی که ما دل ما نسبت به خدا به نوبه خود بیش از یک بار یک ترم، ما لذت بردن از روز از نماز به عنوان یک زمان به تمرکز بر روی نعمت خداوند و برای مداخله او در زندگی ما بپرسید.

دیدن شما در قطب دیدن شما در قطب (SYATP) گردهمایی سالانه دانش آموزان مسیحی از همه سنین در یک میله پرچم در مقابل مدرسه محلی خود را برای نماز، کتاب خواندن، و سرود و آواز در طول صبح زود قبل از شروع مدرسه است. این رویداد هر چهارشنبه چهارم سپتامبر رخ می دهد.

احیای مذهبی دانشجویی به طور معمول، شورای دانشجویی خواهد رویدادهایی مانند خدمات احیای رهبری دانشجویان، دوره های نماز و روزه، و یا کنسرت از نماز برنامه ریزی به اصرار یکدیگر را به سمت تعهد بیشتری نسبت به پیشرو خدا و اطاعت از کلام او.

توسعه رهبری های رهبری دستیاران مقیم، اعضای شورای دانشجویی، مربیان دانش آموز، و رهبران SpirituaLife یک هفته زودتر آمده به سقوط ترم برای یک زمان از آموزش فشرده. آنها همچنین یک فرصت برای دست در استفاده از این مهارت بنده رهبر آنها به عنوان دانشجویان جدید در طول جهت دانشجوی سال اول کمک دارند، هفته قبل از شروع دانشگاه. جلسات آموزشی قلم مو پس از آن در طول سال ادامه خواهد داد.

تنسی بین دانشکده مجلس قانونگذاری ایالتی (TISL) کالج ولش پشتیبانی از تنسی بین دانشکده مجلس قانونگذاری ایالتی (TISL) با ارسال نمایندگان از شورای دانشجویی به جلسات مشورتی سالانه خود را در طبقه قانونی از سرمایه دولت است. نماینده ما در پاییز سال 2011 موفق به کسب جایزه "بهترین سناتور".

آموزش آنلاین کسب مدرک خود را از هر نقطه آیا شما قادر به طور جدی در نظر جابجایی برای مطالعات به عنوان یک دانشجوی دانشگاه کالج ولش؟ مشکلی نیست! کالج ولش می تواند به جایی که شما هستند، به عنوان زمانی که شما یک اتصال به اینترنت خوب است.

این یک برنامه مناسب برای بزرگسالان که خود را در حال حاضر برای خانواده، کلیسا، کار، و یا زندگی حرفه ای مراقبت است. آنها می توانند در تبدیل شدن به کلیسا و یا کسب و کار کارگران موثر تر بدون نیاز به قطع مسئولیت فعلی خود کار می کنند،.

اگر شما همین تعهد به وفاداری، تعالی و خدمات در همه چیز، پس ما باید صحبت کنید! برنامه ما معتبر است، همان برنامه محوطه دانشگاه. وفاداری به کلام خدا در همه چیز، در تمام دوره ها، در میان تمام دانش آموزان و همه اعضای هیئت علمی. که کالج ولش است، در محوطه دانشگاه و یا آنلاین.

مکان ها

مکان ها
  • 3606 West End Avenue Nashville, Tennessee 37205, 37205, Nashville

سوالات