Keystone logo
West Coast University Online

West Coast University Online

West Coast University Online

مقدمه

دانشگاه West Coast برنامه های آنلاین پرستاری و بهداشتی را ارائه می دهد که توسط متخصصان کار طراحی شده است.

در زمینه مراقبت های بهداشتی ، مهم نگه داشتن جریان در مورد روندها و تغییر فناوری ها مهم است. در دانشگاه West Coast ، ما دوره های آنلاین پرستاری خود را با محتوای ویدئویی تلفن همراه ، کتاب صوتی ، شبیه سازی ، آزمون تطبیقی و منابع در حال حرکت غنی می کنیم تا به شما کمک کند در هر کجا که باشید متصل باشید. هر یک از برنامه های درجه مراقبت های بهداشتی آنلاین به ما کمک می کند تا با دانش و مهارت های پیشرفته شما را برای رفع نیازهای تکامل یافته سیستم مراقبت های بهداشتی آماده کنیم.

ما برنامه های مراقبت های بهداشتی آنلاین خود را متناسب با سبک زندگی شلوغ و حرفه ای کارگران ، با کلیه دوره های آنلاین از طریق کلاس آنلاین تعاملی خود ، تنظیم کرده ایم.

در دانشگاه West Coast ، ما یک همکاری یادگیری دانشجویی محور را پذیرفته ایم که منجر به موفقیت حرفه ای می شود. ما آموزش تحول گرا را در فرهنگ یکپارچگی و پاسخگویی شخصی ارائه می دهیم. ما از طریق همکاری بین اعضای هیئت علمی و صنعت برنامه های متناسب با بازار را طراحی می کنیم. ما به طور مداوم راه های موثر و ابتکاری بیشتری را برای توسعه شایستگی ها و اعتماد به نفس مورد نیاز در یک جهان پیچیده و در حال تغییر دنبال می کنیم.

مکان ها

  • Los Angeles

    North Juanita Avenue, 90004, Los Angeles

    سوالات