Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Westfield Business School

Westfield Business School

Westfield Business School

مقدمه

ما که هستیم

ریشه های اروپا

Westfield Business School به سال 2000 بازمی گردد، زمانی که خاویر ریورا، Ph.D. از استنفورد و IE پروفسور دل IE، و ویکتور روس، مهندس دریایی و MBA از IESE، که سپس معلمان Instituto de Empresa در مادرید بود. آنها با نیاز به هر فرد برای دسترسی به یک آموزش مدیریت یکپارچه جدید، قرار دادن فناوری های جدید و ایجاد اختلال در فضیلت در خدمت یادگیری همگام شدند. این است که چگونه متدلوژی متمایز در مادرید اسپانیا متولد شد و قصد تبدیل شدن به یک مدرسه مرجع در آموزش آنلاین مدیریت، یک مدرسه با بالاترین کیفیت کارشناسی ارشد و MBA، جایگزین برنامه های سنتی چهره به چهره است.

به این ترتیب، ما خودمان را به عنوان مدرسه ای از پیشگامان تجاری در ارائه برنامه های آنلاین تاسیس کردیم.

118209_adult-attire-commerce-1367269.jpg

یک مسیر مشخص شده توسط تعهد دانشجویان ما

این مؤسسه، که به عنوان یک محیط باز و بین المللی در جهان در زمینه تدریس و مدیریت، آگاه است، مدل های جدیدی را به وجود آورد، سازگار با این شیوه جدید واقعیت کارآفرینی، در عین حال با حفظ ارزش های بشری مشخص و فهمیدن آن در مردم ارزش قابل توجهی که در آن وجود دارد، با تلاش و کار سخت خود، و کمک به تغییرات لازم برای ایجاد جوامع و جوامع کارآفرینی بیشتر که ارزش افزوده را به وجود آورده اند، در آن قرار دارد.

تاریخ

در سال 2009، تصمیم برای ایجاد یک مدرسه کسب و کار در ایالات متحده آمریکا ساخته شده است که یک مرجع جهانی در آموزش عالی و آموزش عالی در سطح جهانی است. در یک چارچوب قانونی رقابتی، شفاف و خواستار. این به معنای پذیرش کانون ارزش و تقاضا برای تنظیم آموزش دانشگاهی در ایالات متحده است.

در سال 2012، این مدرسه کسب و کار جدید برنامه های آموزشی تحت یک روش چالش انگیز را ارائه می دهد، همانطور که در مورد دانشگاه هاروارد تحت مجوز کمیسیون مستقل آموزش (CIE) از اداره آموزش و پرورش فلوریدا است. این نهاد، اجرای استانداردهای کیفیت، محتوای، استعداد و درجه تعهد خود را با دانشجویان را کنترل و نظارت می کند.

در سال 2014، به لطف کیفیت برنامه، CIE رونوشت شماره 4569 را تصویب می کند، که به دانشکده بازرگانی ISEAD اجازه می دهد تا برنامه های کارشناسی ارشد و MBA را با مدرک و شناخت دانشگاهی آمریکا ارائه دهد.

118210_adult-cheerful-collaboration-1391373.jpg

ماموریت و چشم انداز

مردم، سیاره، سود

هدف این Westfield Business School آموزش دادن به انسانهایی است که بر روی خط سه گانه تمرکز کرده اند و توانایی تأثیر نتایج کسب و کار را دارند در حالی که همزمان تاثیر مثبتی بر مردم، جامعه و سیاره ایجاد می کند.

مکان ها

  • Doral

    4005 NW 114th Ave #11 Doral, FL 33178, , Doral

سوالات