Keystone logo
Widener University Online

Widener University Online

Widener University Online

مقدمه

چرا دانشگاه وایدنر را انتخاب کنیم؟

در دانشگاه ویدنر ، ما با افتخار محیط های چالش برانگیز و متنوع فرهنگی را پرورش می دهیم که در آن دانشگاهیان ، رهبری و خدمات حرف اول را می زنند. برنامه های درسی ما به مسائل اجتماعی مرتبط است و دانش آموزان را برای مسئولیت پذیری اجتماعی در قبال نقش خود در جامعه جهانی امروز به چالش می کشد.

وایدنر که در سال 1821 در چستر ، پنسیلوانیا تأسیس شد ، به دلیل تعهد ما به مشارکت مدنی ، خدمات و مسئولیت اجتماعی در سطح ملی شناخته شده است. این دانشگاه از بدو تأسیس در سال 2006 هر سال با افتخار در فهرست خدمات افتخاری خدمات آموزش عالی رئیس جمهور آمریکا قرار گرفته است.

هدف ما توسعه رهبران واقعی است که الهام بخش تغییرات مثبت در جامعه ما هستند.

هنگامی که با مدرک آنلاین از Widener فارغ التحصیل می شوید ، کاملاً با تجربه ، دانش و انگیزه حرفه ای آماده شده اید تا شغل خود را ارتقا دهید و در زمینه خود پیشرو باشید.

ما مدارک آنلاین زیر را در قالب انعطاف پذیر و ابتکاری خود ارائه می دهیم:

  • کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA)
  • کارشناسی ارشد مددکاری اجتماعی (MSW)
  • پرستار-لیسانس علوم پرستاری (RN-BSN)

صرف نظر از برنامه یا حرفه ، یک آموزش Widener بر یادگیری عملی در کلاس های کوچک ، پروژه های آموزشی قابل توجه خدمات و تجربه مرتبط با کار تأکید می کند.

کمک مالی در دانشگاه وایدنر

کمک های مالی ، شامل وام ها و کمک های مالی فدرال ، برای Widener University Online دانش آموزان در نظر گرفته شده است تا بتوانند هزینه های تحصیل را پرداخت کنند. ترتیبات بازپرداخت شهریه کارفرما نیز می تواند برای دانش آموزان واجد شرایط با مدارک کارفرما ایجاد شود.

شما می توانید با کمک برنامه رایگان کمک دانشجویی فدرال (FAFSA) درخواست کمک مالی کنید. کد دانشگاه وایدنر 003313 است.

مکان ها

  • Chester

    University Place,One, 19013, Chester

    سوالات