Keystone logo
WINGS - Wismar University

WINGS - Wismar University

WINGS - Wismar University

مقدمه

WINGS - خدمات بین المللی فارغ التحصیلی Wismar - یک شرکت تابعه از دانشگاه Wismar (آلمان) - برنامه های پاره وقت و ارائه آموزش های بیشتر را برای متخصصان ارائه می دهد. برنامه های مطالعاتی در زمینه های اقتصاد ، فناوری و طراحی ارائه می شود که از طریق آنها می توانید مدرک آموزش عالی بالاتری مانند لیسانس ، دیپلم یا کارشناسی ارشد کسب کنید. WINGS بر این اساس ساخته شده است و در سال 2004 راه اندازی شده است. وظایف اصلی توسعه ، سازماندهی و بازاریابی برنامه های پاره وقت و بیشتر آموزشی تحت تخصص آکادمیک دانشگاه ویسمار است.

136443_FotoHochschuleWismarQuelleSaschaSchwarzer3.jpg

دانشگاه علمی کاربردی ویسمار: فناوری ، تجارت و طراحی یک موسسه آموزشی و پژوهشی پیشرفته و نوآورانه است که به بیش از 100 سال تعالی دانشگاهی می رود. این یک دانشگاه بین المللی است که با بیش از 8،100 دانشجو در دانشگاه و به صورت پاره وقت مشغول تحصیل و تجارت است. هر دانشجوی نیمه وقت بطور رسمی در دانشگاه ویسمار ثبت نام می کند و توسط WINGS پشتیبانی گسترده و انفرادی می شود.

با توجه به چندین تماس در اروپا ، منطقه بالتیک ، آمریکا ، آمریکای لاتین ، آسیا و به ویژه جنوب شرقی-آسیا ، انواع مختلفی از ویژگیهای بین فرهنگی را می توان به روشهای مشخصی در روشهای تحقیق و آموزش آنلاین ما یافت. در حال حاضر ، دانش آموزانی از سراسر جهان وجود دارند که در برنامه های پاره وقت ما شرکت می کنند. WINGS با داشتن بیش از 5،200 دانش آموز نیمه وقت ، به یکی از ارائه دهنده های اصلی برنامه های پاره وقت برای متخصصان در آلمان تبدیل شده است.

Foto Hochschule Wismar Quelle WINGS (2)

بورسیه و بودجه

مکان ها

 • Wismar

  Wismar, آلمان

  • Bangkok

   Bangkok, تایلند

   • Berlin

    Berlin, آلمان

    • Copenhagen

     Copenhagen, دانمارک

     • Barcelona

      Barcelona, اسپانیا

      سوالات