Keystone logo

2 آنلاین مدیریت ارشد بازرگانی برنامه ها که در مطالعات مدیریت اداره امور عمومی 2024

فیلترها

فیلترها

 • مدیریت ارشد بازرگانی
 • مطالعات مدیریت
 • اداره امور عمومی
رشته های تحصیلی
 • مطالعات مدیریت (2)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  آنلاین مدیریت ارشد بازرگانی برنامه ها که در مطالعات مدیریت اداره امور عمومی

  برای کسانی که به دنبال به دست آوردن درک بهتر از دنیای کسب و کار و ملزومات هسته مدیریت کسب و کار، مدرک MBA است که اغلب یک گزینه بزرگ است. برنامه این استاد کارشناسی ارشد در مهارت های عملی مورد نیاز برای کار در محیط کسب و کار امروز می آموزد.

  مدرک MBA آنلاین در خدمات عمومی چیست؟ در قلب این درجه در حال ساخت یک پایه و اساس کسب و کار سخت در دانش آموزان کمک خواهد کرد که آنها را در موقعیت های دنیای واقعی رشد. دوره های آموزشی ممکن است شامل بازاریابی، امور مالی، حسابداری، مدیریت و رهبری، عملیات استراتژیک و منابع انسانی. دانش آموزان، با این حال، همچنین یاد بگیرند که چگونه به استفاده از این مهارت به طور خاص برای کمک به عملیات موفقیت آمیز کسب و کار در بخش خدمات عمومی است.

  MBA در خدمات عمومی کمک می کند تا فارغ التحصیلان درک واقعیت های پیچیده رو به بخش خدمات عمومی ملی و بین المللی.آنها نه تنها به جنبه های اجتماعی که بخش خدمات عمومی تاثیر بگذارد، اما جنبه های کسب و کار است که باید با هم برای مدیریت موفق از یک شرکت در صنعت خدمات اجتماعی آمده را درک کنید.

  هزینه های آموزشی برای MBA تا حد زیادی در دانشگاه انتخاب و یا موسسه آموزشی بستگی دارد. عوامل دیگر، مانند مکان و مدت زمان، نیز ممکن است هزینه را تحت تاثیر قرار. بهتر این است که تماس با بخش پذیرش در مدرسه خود را انتخاب به طور مستقیم به پیدا کردن اطلاعات بیشتر.

  پس از اتمام مدرک MBA در خدمات عمومی، فارغ التحصیلان برنامه اغلب خود را قادر به ورود به حوزه خدمات عمومی در سطح مدیریت را پیدا گزینه های به کار برای دولت های محلی و یا ملی، سازمان های خصوصی و غیر انتفاعی، و یا برای طرح های بزرگ بین المللی مانند سازمان ملل متحد وجود دارد. عنوان شغلی ممکن است مدیر برنامه، مدیر توسعه، مشاور مدیریت عمومی و مدیر توسعه جامعه است.

  اگر شما به دنبال برای ترکیب مطالعات خود را با یک کار تمام وقت یا پاره وقت و یا در اطراف تعهدات خانوادگی، مطالعه آنلاین می تواند یک گزینه عالی. دانشگاه ها و کالج ها در سراسر جهان است که ارائه مدرک MBA آنلاین در خدمات عمومی وجود دارد. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.