Keystone logo

فیلترها

 • مدیریت ارشد بازرگانی
 • مطالعات کسب و کار
 • ارتباط با مشتریان
 • آموزش از راه دور
رشته های تحصیلی
 • مطالعات کسب و کار (1)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  1 آنلاین آموزش از راه دور مدیریت ارشد بازرگانی برنامه ها که در ارتباط با مشتریان 2024

   آنلاین آموزش از راه دور مدیریت ارشد بازرگانی برنامه ها که در ارتباط با مشتریان

   روابط با مشتری به استراتژی هایی اشاره دارد که کسب و کارها برای برقراری ارتباط و حفظ رابطه مثبت با مشتریان خود استفاده می کنند. هدف ارتباط با مشتری ایجاد روابط بلندمدت بین شرکت و مشتریانش است.

   مدرک روابط با مشتری، مهارت ها و دانش لازم را برای موفقیت در خدمات مشتری و نقش های مدیریتی در اختیار شما قرار می دهد. شما یاد خواهید گرفت که چگونه روابط موثر با مشتری ایجاد کنید و ارتباط با مشتری را مدیریت کنید. علاوه بر این، درک درستی از رفتار مصرف کننده، استراتژی های بازاریابی، روابط عمومی، عملیات صندوق دار و موارد دیگر به دست خواهید آورد.

   با داشتن مدرک در روابط با مشتری، می توانید مسیرهای شغلی مختلفی مانند مدیر بازاریابی یا نماینده خدمات مشتری را دنبال کنید. همچنین ممکن است در سازمان‌های دولتی یا سازمان‌های غیرانتفاعی کار کنید، جایی که می‌توانید مهارت‌هایتان را برای کمک به دیگران به کار ببرید. مهم نیست که پس از فارغ التحصیلی در کجا کار می کنید، داشتن مدرک در روابط با مشتری ابزارهای مورد نیاز برای موفقیت در هر نقش مشتری را در اختیار شما قرار می دهد.

   کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی یک برنامه تحصیلی است که می تواند به دانشجویان کمک نماید تا مجموعه مهارت های خود را بهبود بخشند و بر دامنه فعالیت های خویش بیفزایند. بسیاری از دانشگاه ها برنامه های MBA را به صورت آنلاین یا پاره وقت ارائه می نمایند تا دانشجویانی که مشغول به کار هستند و مسئولیت مرافبت از خانواده را دارند بتوانند به شکلی راحت ادامه تحصیل دهند.

   آموزش آنلاین یا از راه دور به استفاده از رسانه های الکترونیکی و فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) در آموزش اشاره دارد. با آموزش آنلاین، می توان در هر زمان و از هر مکانی با اتصال به اینترنت در دسترس به آموزش دسترسی داشت.