Keystone logo

8 آنلاین مدیریت ارشد بازرگانی برنامه ها که در مطالعات کسب و کار استراتژی 2024

فیلترها

فیلترها

  • مدیریت ارشد بازرگانی
  • مطالعات کسب و کار
  • استراتژی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات کسب و کار (8)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

آنلاین مدیریت ارشد بازرگانی برنامه ها که در مطالعات کسب و کار استراتژی

فارغ التحصیلان اخیر و کار حرفه ای به طور یکسان از ثبت نام در برنامه های MBA در جستجوی به دست آوردن یک مزیت رقابتی در بازار کار پیچیده امروز. یک برنامه MBA به دانش آموزان ابزار آنها نیاز به موفقیت را پر کنید مدیریت در تعدادی از عملیات کسب و کار.

مدرک MBA آنلاین در استراتژی چیست؟ علاوه بر به دست آوردن درک گسترده ای از عملیات کسب و کار مانند بازاریابی، حسابداری، منابع انسانی و مهارت های رهبری، دانش آموزان در MBA در برنامه استراتژی یادگیری به منظور توسعه یک رویکرد استراتژیک به مدیریت کسب و کار و توسعه است. آنها ممکن است یاد بگیرند که چگونه برای ایجاد و یا موفقیت اجرای استراتژی های سازمانی، توسعه محصولات و خدمات جدید و یا کمک به اهرم بهتر پیشرفت های فن آوری.

فارغ التحصیلان دارای مدرک MBA در استراتژی بیش از آنچه، آنها یاد بگیرند که چرا و چگونه یاد بگیرند.آنها به دست آوردن درک صمیمی از روش های کسب و کار، روند و فن آوری به طوری که آنها می توانید آنها را به یک رویکرد موفق برای مدیریت استراتژیک و توسعه این شرکت ترکیب.

مدرک MBA آنلاین می توانید به طور گسترده ای در هزینه متفاوت است. هر مجموعه مدرسه شهریه و هزینه خود را، و این را می توان با مواردی مانند مکان مدرسه دیکته، که آیا شما یک دانشجوی بین المللی و مدت زمان برنامه می باشد. برای به دست آوردن درک بهتر از هزینه برنامه ها و فرصت های کمک های مالی، تماس با دفتر پذیرش مدرسه انتخاب خود را به طور مستقیم.

با MBA در استراتژی، فارغ التحصیلان خود را قادر به گرفتن بر روی انواع نقش سطح مدیریت در هر چیزی از یک کوچک راه اندازی به یک عمده فورچون 500 شرکت. گزینه های در هر دو بخش دولتی و خصوصی وجود داشته باشد. علاوه بر این، بسیاری از فارغ التحصیلان را انتخاب کنید برای تبدیل شدن به کارآفرینان، و علامت خود را در صنعت خود را انتخاب.عنوان شغلی خاص ممکن است شامل مشاور مدیریت، مدیر توسعه کسب و کار و سر از ترکیب و ادغام. آنها حتی ممکن است نقش در برخی از بزرگترین های فکر در جهان پیدا کنید، راه را برای استراتژی های کسب و کار نوآورانه.

مدارس در سراسر جهان فرصتی برای مطالعه یک MBA آنلاین در استراتژی ارائه دهد. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.