Keystone logo

8 آنلاین مدیریت ارشد بازرگانی برنامه ها که در مطالعات بازاریابی بازاریابی بازاریابی دیجیتال 2024

فیلترها

فیلترها

  • مدیریت ارشد بازرگانی
  • مطالعات بازاریابی
  • بازاریابی
  • بازاریابی دیجیتال
رشته های تحصیلی
  • مطالعات بازاریابی (8)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

آنلاین مدیریت ارشد بازرگانی برنامه ها که در مطالعات بازاریابی بازاریابی بازاریابی دیجیتال

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) درجه به دست آورده با تکمیل یک دوره مطالعه در زمینه کسب و کار است. اکثر برنامه های نیاز به دو سال برای تکمیل، هر چند برخی را می توان در زمان کمتر به پایان رسید. یک دانش آموز با استفاده از یک برنامه MBA ابتدا باید مدرک لیسانس به دست آورند.

مدرک MBA آنلاین در بازاریابی دیجیتال چیست؟ این درجه آماده دانشمندان در رشته های بازاریابی کسب و کار با استفاده از ابزار های دیجیتال مدرن، مانند تبلیغات اینترنتی، برنامه های تخصصی، بازاریابی رسانه های اجتماعی و ایجاد محتوا. دانش آموزان در این برنامه می تواند تاثیر با استفاده از استعداد خلاق خود را در حالی که در حال توسعه تیزهوشی خود را. کلاس ممکن است شامل مدیریت تبلیغات، استراتژی نام تجاری، توسعه برنامه های کاربردی برای استفاده در وب و دستگاه های تلفن همراه، اقتصاد و استراتژی های رسانه های اجتماعی.

علاوه بر توسعه مهارت های تفکر انتقادی و یادگیری چگونه به راهنمای کسب و کار در دنیای جدید از رسانه های دیجیتال، دانش آموزان در یک برنامه MBA آنلاین ممکن است مهارت های قوی در زمینه مدیریت زمان توسعه ثبت نام کرد. شرکت کنندگان در برنامه نیز ممکن است مهارت های آنها می توانید در تنظیمات دنیای واقعی اعمال یاد بگیرند.

هزینه تکمیل این نوع برنامه ممکن است، بطور قابل توجهی از یک مدرسه به دیگر متفاوت است. دانش آموزانی که مایل به تحصیل در خارج از کشور ممکن است پیدا کردن آن بیشتر مقرون به صرفه به یک دوره آنلاین از یک کشور خارجی در حالی که ماندن در خانه. نامزدها را تشویق به دفتر پذیرش تماس برای آخرین اطلاعات کمک درسی.

فارغ التحصیل که MBA در بازاریابی دیجیتال دارای ممکن است توسط تعدادی از فرصت های شغلی موجود شگفت زده کرد. عنوان شغلی بالقوه عبارتند از مدیر ارشد بازاریابی تجارت الکترونیک، استراتژیست بازاریابی دیجیتال، اجرایی در بازاریابی و استراتژی رسانه ای، مدیر صدور مجوز نام تجاری و یا مشاور کسب و کار.در این زمینه در حال رشد است و سرعت در حال تغییر است، و به شدت رقابتی، می دهد که فارغ التحصیلان یک برنامه MBA آنلاین یک مزیت در هنگام جستجو برای یک موقعیت جدید.

شروع یک ماجراجویی جدید آموزشی، گامی هیجان انگیز در زندگی فرد است. برای بررسی گزینه های خود را برای برنامه ها، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.