Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 15 آنلاین دوره های کارشناسی ارشد در مدیریت بازرگانی  (مدیریت ارشد بازرگانی) برنامه ها که در فناوری اطلاعات 2024

15 آنلاین مدیریت ارشد بازرگانی برنامه ها که در فناوری اطلاعات 2024

بررسی اجمالی

یک استاد آنلاین مدیریت کسب و کار است که شاید برنامه مناسب برای کسانی که به دنبال پیشبرد آموزش و پرورش خود را، اما در اختیار داشتن زمان محدود در دسترس است. پیگیری این درجه یک راه موثر برای باز کردن درب به مجموعه ای جدید از مشاغل یا برای بهبود مهارت های موجود است.

مدرک MBA آنلاین در آن چیست؟ این یک برنامه درجه با هدف آموزش مهارتهای مهم لازم را برای انجام در زمینه فن آوری اطلاعات است. معمولا این برنامه طول می کشد حدود دو سال برای تکمیل. از طریق دوره های مورد نیاز، دانش آموزان انتظار می رود برای یادگیری و استاد تعدادی از مهارت های مهم، از جمله مدیریت تجارت الکترونیک، ارتباط با مردم از طریق منابع آنلاین و فن آوری های مربوط، ساختمان و حفظ تیم و بهبود هر دو ارتباطات شفاهی و کتبی.

هر کدام از این مهارت های مهم ممکن است در خارج از حوزه حرفه ای مفید باشد.در حوزه شخصی، مهارت های ارتباطی را بهبود شما کمک می کند به ایجاد روابط با دوستان و اعضای خانواده موثر تر است.

هزینه های شرکت یک موسسه آنلاین برای آموزش و پرورش در آن متفاوت بسته به این که مدرسه و کشور ارائه می دهد دوره های خاص. این است که چرا تحقیق طیف گسترده ای از انتخاب های ممکن است که باید زمانی که به دنبال ارزش خوب.

در جهان به طور فزاینده در توسعه و نگهداری از تکنولوژی در محل کار، سرمایه گذاری، آموزش و پرورش در آن می تواند که همه نوع از فرصت های شغلی در فقط در مورد هر صنعت از امور مالی و یا تجارت به آموزش و پرورش و یا کار دولت باز،. برخی از مشاغل که کسانی که در برگزاری MBA آنلاین خود را ممکن است انتظار برای به دست آوردن شامل توسعه دهنده نرم افزار، سیستم های کامپیوتری تحلیلگر، تحلیلگر امنیت اطلاعات، توسعه دهنده وب و مهندس مکانیک.

یافتن آن نهاد کامل آنلاین برای نیازهای فردی خود را راحت تر از همیشه قبل از.جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • مدیریت ارشد بازرگانی
  • مطالعات فن آوری
  • فناوری اطلاعات
رشته های تحصیلی
  • مطالعات فن آوری (15)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه