Keystone logo

340 آنلاین مدیریت ارشد بازرگانی برنامه ها که در مدیریت کسب و کار 2024

فیلترها

فیلترها

 • مدیریت ارشد بازرگانی
 • مطالعات کسب و کار
 • مدیریت کسب و کار
رشته های تحصیلی
 • مطالعات کسب و کار (340)
 • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

  آنلاین مدیریت ارشد بازرگانی برنامه ها که در مدیریت کسب و کار

  دانشجویانی که دارای مدرک کارشناسی هستند و همچنین علاقه مند به فعالیت های تجاری و مدیریت هستند، اغلب برای کسب مدرک کارشناسی (MBA) انتخاب می کنند. بسیاری از سازمان ها فارغ التحصیلان MBA را برای جایگاه های مدیریت ارشد استخدام می کنند تا از مهارت های مدیریت پیشرفته خود بهره مند شوند.

  MBA در مدیریت بازرگانی چیست؟ دانش آموزان می توانند طیف وسیعی از موضوعات کسب و کار، از جمله مدیریت اطلاعات، رفتار مصرف کننده، مدیریت برند و حفاظت از مالکیت معنوی و صدور مجوز را بررسی کنند. دوره های بازاریابی به طور مرتب ارتباطات متقاعد کننده، مدیریت منازعات، پیام های خلاق، رسانه های اجتماعی، مدیریت شهرت، پیش بینی فروش و استراتژی های قیمت گذاری را پوشش می دهد. کلاس های انسانی به طور معمول شامل تغییر مدیریت، هوش عاطفی و اجتماعی، آموزش، استراتژی های انگیزشی و توانمند سازی می شوند.

  مهارت های تجزیه و تحلیل قوی با تفکر خلاصه می کند فارغ التحصیلان یک پایگاه جامع برای پروژه های برنامه ریزی استراتژیک است. مهارت های ارتباطی موثر را می توان در هنگام فروش ایده ها و مفاهیم به صورت شخصی و حرفه ای استفاده کرد. با شیوع رسانه های اجتماعی، مدیریت اعتبار میتواند برای حرفه ای ها و کسب و کارهایی که حضور آنلاین دارند، حیاتی باشد.

  این که محتوای به طور آنلاین از طریق جلسات کلاس درس شخصی تحویل داده می شود، معمولا هزینه برنامه تحصیلات تکمیلی را تحت تاثیر قرار می دهد. محل دانشگاه و شهرت آن نیز می تواند بر هزینه تحصیل و تحصیلات تاثیر بگذارد. طول برنامه و اینکه چه کارآموزی یا پایان نامه لازم است، ممکن است سطوح هزینه را تغییر دهد.

  فارغ التحصیلان به طور مرتب بسیاری از موقعیت های ارشد در دسترس پس از کسب MBA را پیدا می کنند. برخی از گزینه های انتخاب شغلی عبارتند از: مدیر توسعه بازار جهانی، مدیر بازرگانی تجاری، مدیر ارشد برنامه های تجاری یا معاون رییس توسعه کسب و کار. مشاغل دیگر می توانند مدیر محصول مدیریت، مدیر برنامه، مدیر بازاریابی محصول یا مدیر برنامه ریزی و استراتژی محصول باشند. مشاغل خدمات عمومی مانند رهبر تحلیلی دولت، مدیر قرارداد، تحلیلگر رفتار مصرف کننده یا مدیر خرید نیز می توانند در دسترس باشند.

  دانشگاه ها اغلب انواع مختلفی از دوره های کارشناسی و انتخابی را بسته به تخصص هایی که اعضای هیئت علمی ارشد آنها دنبال می کنند، ارائه می دهند. دوره های آنلاین به دانش آموزان اجازه می دهد که نهادهای سراسر جهان را انتخاب کنند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.