Keystone logo

4 آنلاین مدیریت ارشد بازرگانی برنامه ها که در مطالعات مهندسی مهندسی مدیریت مهندسی 2024

فیلترها

فیلترها

  • مدیریت ارشد بازرگانی
  • مطالعات مهندسی
  • مهندسی
  • مدیریت مهندسی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات مهندسی (4)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

آنلاین مدیریت ارشد بازرگانی برنامه ها که در مطالعات مهندسی مهندسی مدیریت مهندسی

پس از اتمام مدرک MBA، مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت کسب و کار، به طور معمول حدود دو سال طول می کشد. دانشجویان تمام وقت دنبال این درجه معمولا سه دوره در هر ترم را، اگر چه این تعداد ممکن است در نوسان اگر آنها انتخاب به برخی از کلاس در تابستان.

مدرک MBA آنلاین در مدیریت مهندسی چیست؟ دوره های آموزشی دانش آموزان چگونه به مدیریت کارکنان، بودجه و منابع برای یک بررسی جامع در مدیریت پروژه آموزش می دهند. سایت های ساخت و ساز یکی از کانون های تمرکز برای درس است، با تاکید بر جنبه های از جمله کنترل کیفیت و قوانین قرار داده است. دوره های آموزشی همچنین پوشش مدیریت امور مالی، از جمله شیوه های حسابداری، و همچنین تاکتیک های بازاریابی برای ترویج کار را به مشتریان بالقوه است. بعضی از مدارس دوره های آموزشی در رشته های خاص فنی، مانند مهندسی مکانیک، مهندسی برق، مهندسی عمران و مهندسی مکانیک ارائه می دهند.

پس از اتمام یک برنامه مدیریت مهندسی، بسیاری از فارغ التحصیلان ممکن است دانش و مهارت های لازم را برای تصمیم گیری استخدام زرنگ و دانا، به طور موثر نظارت بر تیم و مشکل را حل برای غلبه بر چالش - که همه می تواند کمک به آنها را متقاضیان کار قوی در این زمینه.

هر MBA آنلاین در مدیریت مهندسی عنوان منحصر به فرد هر دانش آموز که آن را بدست آورده، با هزینه های مختلف بسته به نوع مدرسه و کشور، پس از گرفتن یک ارزیابی فردی توصیه می شود.

تعدادی از در تقاضا حرفه برای کسانی که کسب MBA آنلاین خود را در مدیریت مهندسی وجود دارد. تحلیلگران ارشد سرب نظارت تیم مهندسی برای به حداکثر رساندن بهره وری خود را برای رسیدن به بهترین نتایج ممکن در پروژه های. مهندسین مدیریت ساخت و ساز نظارت بر پروژه های و سایت ها، اطمینان حاصل کرد که کارکنان، تجهیزات و مواد همه به خوبی انجام دهد.اهرم حس کسب و کار مشتاق و دانش مهندسی قریب به اتفاق، مدیران پروژه مهندسی مسئول کل پروژه ها، کارگردانی اعمال همه کارگران در سایت های کار. کسانی که در هر دو مهارت های مهندسی و دانش مدیریت مالی قوی هستند ممکن است به عنوان یک تحلیلگر سیستم هزینه رشد، نقش که باعث می شود تاثیر مستقیم بر روی خط پایین از پروژه.

درجه پیشرفته در مهندسی می تواند به شما دور شود. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.