Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 8 آنلاین دوره های کارشناسی ارشد در مدیریت بازرگانی  (مدیریت ارشد بازرگانی) برنامه ها که در مدیریت ورزشی 2024

8 آنلاین مدیریت ارشد بازرگانی برنامه ها که در مدیریت ورزشی 2024

بررسی اجمالی

بسیاری از مردم از سراسر جهان را انتخاب کنید تا به دنبال آنلاین MBA، یا یک استاد آنلاین مدیریت کسب و کار، به عنوان یک راه گسترش دانش خود را از یک موضوع داده شده و افزایش پتانسیل درآمد خود را در این زمینه است. بسیاری از برنامه های MBA آنلاین را می توان در مورد دو یا سه سال به پایان رسید.

تنها چیزی که مدرک MBA آنلاین در مدیریت ورزشی است؟ نظر گرفته شده برای کسانی که به دنبال به کشتی سوار در مشاغل پردرآمد مربوط به دو و میدانی، این برنامه به طور معمول دانش آموزان با مروری گسترده ای از مهارت های کسب و کار، تکنیک های مدیریت و دیدگاه های استراتژیک مورد نیاز برای مدیریت ورزشکاران، سازمان های ورزشی و یا تیم های ورزشی. زمینه های مشترک مطالعه در برنامه های مدیریت ورزشی اغلب شامل آمار کسب و کار، شیوه های گزارشگری مالی، قانون کسب و کار، اخلاق، امور مالی و مدیریت عملیات.برخی از برنامه های بر جنبه خاصی از صنعت، از جمله مدیریت ورزشی حرفه ای، در حالی که دیگر برنامه های دانش آموزان با یک رویکرد گسترده به موضوع فراهم می کند.

بسیاری از فارغ التحصیلان برنامه های مدیریت ورزشی آنلاین پیدا کنید که درآمد خود را افزایش بالقوه قابل ملاحظه پس از اطمینان از پیشرفته رشته مدیریت ورزشی. مدرک کارشناسی ارشد نیز معمولا در سراسر جهان به رسمیت شناخته شده، به کسانی که آنها را ابزار مورد نیاز برای پیدا مشاغل درآمدزا در طیف گسترده ای از تنظیمات جهانی به دست آورند.

هزینه به دست آوردن مدرک فوق لیسانس آنلاین در مدیریت ورزشی متفاوت به طور گسترده به عواملی مانند مدرسه ارائه برنامه و که در آن مدرسه از لحاظ جغرافیایی واقع شده است. دانش آموزان به دنبال به دست آوردن ورود به یک برنامه خاص باید با مدرسه به طور مستقیم برای نرخ شهریه دقیق مشورت کنید.

فارغ التحصیلان موفق برنامه های رشته مدیریت ورزشی ارشد معمولا برای انواع مشاغل در زمینه آماده شده است. بسیاری از فارغ التحصیلان در رفتن به فرض نقش مدیریت برای تیم های ورزشی حرفه ای، تیم های بین دانشکده و یا کسانی که در سطح دبیرستان و یا زیر کلیک کنید. دیگران پیدا کردن کار در پارک ها و گروه ها تفریح ​​و سرگرمی، امکانات تولید تجهیزات ورزشی و یا مرتبط با ورزش-سالن و یا امکانات رویداد. بعضی هم انتخاب کنید برای استفاده درجه کارشناسی ارشد خود را برای تدریس به موضوع در سطح کالج و یا دانشگاه است.

بسیاری از برنامه های آنلاین MBA در جزئیات نزدیک در لیست برنامه است. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • مدیریت ارشد بازرگانی
  • مطالعات ورزش و ورزش
  • تجارت ورزشی
  • مدیریت ورزشی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات ورزش و ورزش (8)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه