Keystone logo

56 آنلاین مدیریت ارشد بازرگانی برنامه ها که در مطالعات اقتصادی 2024

فیلترها

فیلترها

  • مدیریت ارشد بازرگانی
  • مطالعات اقتصادی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات اقتصادی (56)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

آنلاین مدیریت ارشد بازرگانی برنامه ها که در مطالعات اقتصادی

برای افراد با تجربه کار به دنبال برداشتن قدم بعدی در زندگی حرفه ای خود، و یا فارغ التحصیلان اخیر که می خواهند یک مزیت رقابتی، مدرک MBA گزینه خوبی است. یک استاد در مدیریت کسب و کار یک برنامه تحصیلات تکمیلی طراحی شده تا فارغ التحصیلان همه چیز آنها باید برای مقابله با یک موقعیت مدیریت است.

مدرک MBA آنلاین در اقتصاد چیست؟ این برنامه تکمیلی ترکیبی از دانش فرایندهای مدیریت کسب و کار با درک درستی از اقتصاد در هسته هر سازمان است. ایده این است که درک کنند که چگونه دو بخش - کسب و کار و اقتصاد - با هم برای عملیات موفقیت آمیز یک شرکت، و چگونه آنها را به ساختار اقتصاد جهانی به عنوان یک کل، مناسب است. کلاس ممکن است شامل خرد، اقتصاد کلان، آمار، بازاریابی و استراتژی کسب و کار.

با دانش و پس از اتمام MBA در اقتصاد به دست آورد، فارغ التحصیلان دارای یک چشم انداز منحصر به فرد در محیط کسب و کار.درک قوی خود را از کسب و کار ساختار و عملیات سازمانی اجازه می دهد تا آنها را برای دیدن تصویر بزرگ و بهتر نیازهای یک شرکت است.

هزینه های برنامه طور گسترده ای متفاوت در مورد اینکه آیا یا نه شما یک دانشجوی بین المللی، مدت زمان از درجه و شهریه فردی هستند است. برای اطلاعات در مورد چه مقدار برنامه های خود را هزینه خواهد شد، تحقیق مدارس خاص شما علاقه مند شوید.

با توجه به دانش گسترده به دست آمده از MBA در برنامه اقتصاد، فارغ التحصیلان خود را واجد شرایط را در تعدادی از نقش. این تا حد زیادی شانس خود را از استخدام را افزایش می دهد. برخی از مشاغل برگزار شده توسط فارغ التحصیلان شامل اقتصاددان، تحلیلگر مالی، حسابدار، دلال سهام، آمار و تحلیلگر خطر است. همچنین گزینه های به کار برای کسب و کارهای کوچک و یا شرکت های بزرگ، و یا برای شروع یک شرکت مشاوره وجود دارد.

انتخاب به انجام MBA خود را در اقتصاد آنلاین باز می شود تا جهان از فرصت ها.موسسات آموزشی در سراسر جهان ارائه این برنامه با گزینه های است که می تواند در شیوه زندگی و نیازهای خود را متناسب است. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.