Keystone logo

117 آنلاین مدیریت ارشد بازرگانی برنامه ها که در مطالعات مدیریت 2024

فیلترها

فیلترها

  • مدیریت ارشد بازرگانی
  • مطالعات مدیریت
رشته های تحصیلی
  • مطالعات مدیریت (117)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

آنلاین مدیریت ارشد بازرگانی برنامه ها که در مطالعات مدیریت

اتمام نتایج برنامه MBA در یک تحصیلات تکمیلی نیز به عنوان یک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی اشاره شده است. این فراهم می کند دانش آموزان با درک عمیق تر از درست کلی کسب و کار، و اغلب ارائه می دهد توانایی تمرکز بر روی یک شاخه خاص در درون آن.

مدرک MBA آنلاین در مدیریت چیست؟ MBA در دوره مدیریت مطالعه در درجه اول دانش آموزان صرف وقت در تمام افراد اصلی که برای یک مدیر خوب گرد به درک لازم است، مانند حسابداری، امور مالی، بازاریابی، منابع انسانی، مدیریت عملیات و توسعه استراتژی خواهد شد. در برخی از برنامه ها، ممکن است به انتخاب یکی از این به تمرکز بر روی، دستیابی به یک تخصص عمیق تر در آنها است. برنامه های آنلاین MBA، به عنوان نام نشان می دهد، کسانی که برای تمام دوره های در اینترنت در دسترس هستند.

دریافت یک مدرک MBA می توانید متقاضیان کار لبه مورد نیاز را به بیش از متقاضیان دیگر استخدام شود.این می تواند کمک افزایش دامنه حقوق و دستمزد است که می تواند انتظار می رود، و همچنین شما را واجد شرایط برای پیشرفت در یک شرکت که در آن شما در حال حاضر استفاده می شود.

درجه کارشناسی ارشد تا حد زیادی متفاوت در هزینه، بسته به نهاد و که در آن واقع شده است. به طور معمول، یک برنامه آنلاین می توانید سرمایه گذاری یک در مقایسه با یک در دانشگاه را کاهش دهد. همانطور که شما مقایسه هزینه های نسبی بین دوره مطالعه، لازم است تا در تمام هزینه های نگاه کنید، نه فقط کمک درسی.

هر شرکت بزرگ، در تمام صنایع، معمولا ترجیح می دهند کارکنان در مدیریت فوقانی خود حداقل به درجه MBA. اگر شما انتخاب می کنید به در یک منطقه خاص تخصص بیشتر، از جمله امور مالی و یا بازاریابی، این نیز می تواند شما را بیشتر در یک صنعت خاص به دنبال ایجاد، اگر چه تقریبا تمام شرکت های با اندازه خاص مالی و بازاریابی گروه ها که آنها نیاز مدیران واجد شرایط.

برنامه های MBA آنلاین در مدیریت موجود در موسسات در سراسر جهان وجود دارد. مطالعه بر روی اینترنت می تواند به ویژه برای درجه کسب و کار سودمند، آن را به عنوان شما را قادر به ادامه کار و بلافاصله درخواست آنچه که شما یاد بگیرند. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.