Keystone logo

21 آنلاین مدیریت ارشد بازرگانی برنامه ها که در مطالعات کسب و کار کارآفرینی 2024

فیلترها

فیلترها

  • مدیریت ارشد بازرگانی
  • مطالعات کسب و کار
  • کارآفرینی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات کسب و کار (21)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

آنلاین مدیریت ارشد بازرگانی برنامه ها که در مطالعات کسب و کار کارآفرینی

بسیاری از مردم کسب و کار را انتخاب کنید تا به دنبال MBA، کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی، پس از دریافت مدرک کارشناسی خود را. آن را برای مطالعه عمیق تر از کسب و کار به طور کلی، و همچنین به عنوان یک تمرکز در یک منطقه خاص اجازه می دهد تا.

مدرک MBA آنلاین در کارآفرینی چیست؟ کارشناسی ارشد نمونه ای از برنامه مدیریت کسب و کار را اول کلاس های به منظور افزایش درک دانش آموز از شیوه های کسب و کار اساسی در زمینه هایی مانند امور مالی، بازاریابی، منابع انسانی و مدیریت عملیات. برنامه با تمرکز بر کارآفرینی خواهد شد و سپس معمولا به این صلاحیتهای اصلی حفر کردن و چگونه آنها به طور خاص به کسب و کار و یا پروژه شروع یو پی اس مربوط. علاوه بر این، ممکن است دوره در سرمایه گذاری، طرح کسب و کار، کارآفرینی سازمانی و استراتژی های توسعه سرمایه گذاری جدید وجود دارد.

دستیابی به یک MBA با گرایش کارآفرینی می توانید تفاوت در حال توسعه و حفظ یک سرمایه گذاری جدید موفق، کوچک یا بزرگ است.علاوه بر شروع کسب و کار خود، مهارت های به دست آورد نیز در تقاضا توسط بسیاری از شرکت های به دنبال نوبه خود در اطراف یک کسب و کار و یا عدم احداث پروژه های جدید می باشد.

هزینه های تحصیل در رشته کارآفرینی در سطح کارشناسی ارشد متفاوت بسته به جایی که شما انتخاب می کنید برای رسیدن به درجه خود را. برنامه بر خط مبتنی بر هستند به طور معمول یک راه خوب برای کاهش هزینه های کلی یکی است. با این حال، مهم است به دنبال بیش از تمام هزینه های قابل اجرا، مانند ثبت نام، شهریه و هیچ هزینه تست.

اگر چه اولین چیزی که اکثر افراد فکر می کنم در مورد زمانی که آنها شنیدن کارآفرین کلمه کسی است که کسب و کار خود است، این است که تنها نتیجه کار با دستیابی به این درجه ممکن ساخته شده است. بسیاری از شرکت تقریبا در هر بخش نیز به دنبال کارکنان با این مهارت ها به منظور توسعه مناطق محصول جدید و مناطق کسب و کار جدید، برای کمک به تصاحب و یا به نوبه خود بخش اطراف ناموفق است.شرکت های مشاوره، شرکت سرمایه گذاری و بانک ها نیز کارفرمایان بالقوه هستند.

شما می توانید آنلاین برنامه های MBA در کارآفرینی ارائه شده توسط بسیاری از موسسات آموزشی بین المللی است. برنامه های مبتنی بر اینترنت هستند یک راه عالی برای انعطاف پذیری بیشتر در برنامه خود را، و همچنین به زمان بیشتر یا کمتر برای تکمیل. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.