Keystone logo

6 آنلاین مدیریت ارشد بازرگانی برنامه ها که در گردشگری و مهمان نوازی گردشگری 2024

فیلترها

فیلترها

  • مدیریت ارشد بازرگانی
  • گردشگری و مهمان نوازی
  • گردشگری
رشته های تحصیلی
  • گردشگری و مهمان نوازی (6)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

آنلاین مدیریت ارشد بازرگانی برنامه ها که در گردشگری و مهمان نوازی گردشگری

تمرکز بر ترکیب دانش نظری با مهارت های مدیریت کسب و کار عملی ساخت یک MBA لازمه برای بسیاری از موقعیت های سطح مدیریت. مدرک MBA است که معمولا در یک یا دو سال به اتمام است و می تواند مورد مطالعه قرار تمام وقت یا پاره وقت. همچنین ممکن است برای انتخاب یک تخصص در علاوه بر کلاس کسب و کار اصلی.

مدرک MBA آنلاین در مدیریت گردشگری چیست؟ یک استاد در مدیریت کسب و کار با تخصص در مدیریت گردشگری درجه کارشناسی ارشد طراحی شده برای آماده کردن افراد برای مدیریت در کسب و کار گردشگری است. این اغلب ترکیبی از کلاس مانند بازاریابی، رفتار سازمانی، مالی و حسابداری، مدیریت و رهبری با دوره های مربوط به طور خاص به صنعت گردشگری است. دانش آموزان ممکن است تکنیک های خاص که آنها را آماده به کار در شرایط بین فرهنگی در یک محیط بین المللی یاد بگیرند.

فارغ التحصیلان دارای مدرک MBA در مدیریت گردشگری اغلب از مهارت های مدیریت عملی به دست آمده از MBA و همچنین درک عمیق از صنعت گردشگری بهره مند شوند. این معمولا باعث می شود آنها را به شدت توسط کارفرمایان مطلوب است.

گزارشها آنلاین در هزینه متفاوت است، بسته به انتخاب مدرسه، محل و مدت برنامه است. این مهم است که به درک هزینه دقیق از برنامه قبل از اعمال، به طوری که با دفتر پذیرش تماس از مدرسه خود را انتخاب طور مستقیم.

فارغ التحصیلان MBA در برنامه مدیریت گردشگری خود را به یکی از صنایع با رشد سریع در جهان ورود. آنها می توانند در مکان های عجیب و غریب کار می کنند و اغلب به رضایت بالا از شغل خود. موقعیت ها می تواند شامل مقصد مدیر بازاریابی، مدیر تسلیم سازگار با محیط زیست، مدیر توسعه کسب و کار و مدیر عملیات. بسیاری از فارغ التحصیلان اغلب برای شروع کسب و گردشگری خود را انتخاب کنید.

مطالعه مدرک MBA آنلاین می تواند به شما انعطاف پذیری را به کار مطالعات خود را به زندگی روزمره خود را. دانش آموزان می توانند تعهدات خانوادگی انجام و یا پایین نگه اشتغال تمام وقت حالی که به دنبال مدرک خود را. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.